تلفن تماس و مشاوره
021-86095462
 
ساعات کاری دفتر
9:00 تا 18:00

خدمات حقوقی دفتر وکالت دادگران

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی خدمات حقوقی خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی، در زمینه کلیه دعاوی حقوقی و کیفری و خانوادگی به شرح زیر ارائه می نماید.

دعاوی حقوقی

ارائه خدمات حقوقی در زمینه کلیه دعاوی حقوقی و مدنی اعم از دعاوی مرتبط با املاک، اموال و قراردادها و روابط حقوقی بین افراد

دعاوی خانواده

ارائه خدمات حقوقی در زمینه کلیه دعاوی در صلاحیت دادگاه خانواده (طلاق توافقی،طلاق یکطرفه،مطالبه مهریه،ممنوع الخروجی، حضانت و ملاقات فرزند و ....)

دعاوی کیفری

ارائه کلیه خدمات حقوقی در زمینه کلیه دعاوی کیفری و جزایی و دعاوی مرتبط با جرایم و مجازات ها از جمله کلاهبرداری،چک بلامحل،خیانت درامانت و.....

ایرانیان مقیم خارج

دفتر وکالت ما با داشتن سالها تجربه در زمینه انجام، پیگیری و مدیریت حقوقی دعاوی ایرانیان مقیم خارج آماده ارائه خدمات به این عزیزان می باشد.

دعاوی کار و اداری

ارائه خدمات حقوقی در زمینه کلیه دعاوی در صلاحیت مراجع اداری از جمله دعاوی بین کارگر و کارفرما و کمیسیون های اداری و ......

دعاوی ناشی از ارث

دفتر وکالت ما با حضور وکلای متخصص املاک و اموال و قراردادها و دعاوی ناشی از ارث و وصیت تجربیات روشن و درخشانی در زمینه این قبیل دعاوی دارد.

دریافت وقت مشاوره حقوقی با ما

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی و اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری و جهت هماهنگی و دریافت وقت مشاوره حقوقی کلیک کنید.