تلفن تماس و مشاوره
021-86095462
 
ساعات کاری دفتر
9:00 تا 18:00

آشنایی با وکیل دادگستری خوب، سایت وکالت

سایت وکیل دادگستری
 

 

  • آن چه که یک وکیل دادگستری و مشاور حقوقی لازم است در حرفه خود رعایت کند تا به عنوان یک وکیل معتبر و حرفه ای شناخته شود و موجب رونق کار او شود، در ابتدا شایستگی و تبحر خود او در حرفه وکالت است و سپس ویژگی های اخلاقی و رفتاری خاصی است که لازمه کسوت وکالت دادگستری و مشاور حقوقی است.
  • از جمله این که در شان هیچ وکیلی نیست که افراد دیگر من جمله موکل خود را علیه وکیل طرف مقابل دعوا یا سایر وکلای دادگستری و همین طور قضات و دیگر کارکنان دستگاه قضا تحریک کند. این کار علاوه بر این که از اخلاق حرفه ای به دور است، دیدگاه منفی نسبت به وکلای دادگستری در ذهن افراد عادی و قضات دادگستری ایجاد کرده و اگر در اثر این عمل به وکلا یا دستگاه قضا توهینی صورت گیرد خود وکیل هم از آن بی بهره نخواهد ماند ضمن این که اعتبار و جایگاه خود را نزد موکل از دست می دهد.
  • ظاهر آراسته، تمیز و مرتب برای یک وکیل ضروری است. رفتاری با وقار و گفتاری مودبانه و محترمانه تا علاوه بر این که بتواند نماینده شایسته ای برای صنف خود باشد، می تواند اعتماد موکل را جلب کرده و ذهنیتی خوب از خود در ذهن او به جا بگذارد. یک وکیل باوقار و محترم هرگز اجازه نمی دهد که در حضور او به سایر همکارانش و کارکنان دادگستری توهین شود.
about-lawyer

 

  • در هنگام دفاع از موکل در دادگاه، نحوه برخورد با طرف مقابل دعوا و قاضی دادگاه از جانب وکیل بسیار مهم است.
  • یک وکیل دادگستری به اقتضای شغل خود از اسرار بسیاری مطلع می باشد و اخلاق حرفه ای و همچنین سوگندی که هنگام دریافت پروانه وکالت یاد کرده است، ایجاب می کند محرم و حافظ اسرار موکل خود و آن چه که به واسطه شغل خود از آن مطلع می شود، باشد.
  • و در پایان به یاد داشته باشیم که یک وکیل دادگستری شریف هیچ گاه به حمایت از ناحق قدم برنمی دارد

 

راههای تماس و مشاوره با وکیل دادگستری

دریافت وقت مشاوره حقوقی با ما

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی و اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری و جهت هماهنگی و دریافت وقت مشاوره حقوقی کلیک کنید.