تماس و مشاوره حقوقی
با وکیل دادگستری
 
ساعات کاری دفتر
9:00 تا 18:00

خدمات وکیل دادگستری در خصوص دعاوی ارث

آن چه که یک وکیل دادگستری لازم است در حرفه خود رعایت کند تا به عنوان یک وکیل معتبر و حرفه ای شناخته شود و موجب رونق کار او شود، در ابتدا شایستگی و تبحر خود او در حرفه وکالت می باشد. سپس ویژگی های اخلاقی و رفتاری خاصی است که لازمه کسوت وکالت دادگستری است. از جمله این که در شان هیچ وکیلی نیست که افراد دیگر من جمله موکل خود را علیه وکیل طرف مقابل دعوا یا سایر وکلای دادگستری و همین طور قضات و دیگر کارکنان دستگاه قضا تحریک کند. این کار علاوه بر این که از اخلاق حرفه ای به دور است، دیدگاه منفی نسبت به وکلای دادگستری در ذهن افراد عادی و قضات دادگستری ایجاد کرده و اگر در اثر این عمل به وکلا یا دستگاه قضا توهینی صورت گیرد خود وکیل هم از آن بی بهره نخواهد ماند ضمن این که اعتبار و جایگاه خود را نزد موکل از دست می دهد. ظاهری آراسته، تمیز و مرتب برای یک وکیل ضروری است. رفتاری با وقار و گفتاری مودبانه و محترمانه تا علاوه بر این که بتواند نماینده شایسته ای برای صنف خود باشد، می تواند اعتماد موکل را جلب کرده و ذهنیتی خوب از خود در ذهن او به جا بگذارد. یک وکیل باوقار و محترم هرگز اجازه نمی دهد که در حضور او به سایر همکارانش و کارکنان دادگستری توهین شود.

about-lawyer

 

در هنگام دفاع از موکل در دادگاه، نحوه برخورد با طرف مقابل دعوا و قاضی دادگاه از جانب وکیل بسیار مهم است. یک وکیل دادگستری به اقتضای شغل خود از اسرار بسیاری مطلع می باشد و اخلاق حرفه ای و همچنین سوگندی که هنگام دریافت پروانه وکالت یاد کرده است، ایجاب می کند محرم و حافظ اسرار موکل خود و آن چه که به واسطه شغل خود از آن مطلع می شود، باشد. و در پایان به یاد داشته باشیم که یک وکیل دادگستری شریف هیچ گاه به حمایت از ناحق قدم برنمی دارد

  • اگر به دنبال مشاوره با وکیل دادگستری هستید.
  • چنانچه در جستجوی مشورت با بهترین وکیل دادگستری در موضوع مدنظر خود هستید.
  • اگر قصدتان تنها این است که مشاوره حقوقی تلفنی با یک وکیل پایه یک دادگستری داشته باشید.
  • چنانچه به دنبال اطلاع از قوانین و مقررات کشور هستید.
  • اگر تمایل به ارتقای دانش حقوقی خود دارید
  • چنانچه پرونده ای در دادگستری دارید و در پی یک مشاور حقوقی هستید تا بتوانید پرونده خود را به شیوه درست و موفقیت آمیزی به نتیجه برسانید.
  • اگر می خواهید جهت سوالات حقوقی که ذهن شما را مشغول کرده در تماس با وکیل دادگستری باشید.
  • چنانچه در پی وکیل خانواده، وکیل مهریه، وکیل طلاق، وکیل طلاق توافقی، وکیل چک، وکیل ملک، وکیل آپارتمان، وکیل برای دعاوی تجاری و وکیل در زمینه های مختلف کیفری و حقوقی هستید.
  • اگر به دنبال بستن قرارداد وکالت با یک وکیل منصف هستید که دستمزد منصفانه ای به عنوان حق الوکاله در قبال کاری که برایتان انجام می دهد در نظر گیرد.
  • همچنین هموطنان عزیز و ایرانیان مقیم خارج که در پی حل مشکل حقوقی خود در ایران هستند و در جستجوی وکیل دادگستری در ایران، وکیل دادگستری در تهران و وکیل دادگستری در سایر نقاط ایران همانند مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، کرمان، یزد، ساری، رشت، اهواز و اراک هستند.

دریافت وقت مشاوره حقوقی با ما

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی و اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری و جهت هماهنگی و دریافت وقت مشاوره حقوقی کلیک کنید.