تماس و مشاوره حقوقی
با وکیل دادگستری
 
ساعات کاری دفتر
9:00 تا 18:00

خدمات حقوقی دفتر وکالت دادگران

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی دادگران حامی خدمات حقوقی خود را در قالب قبول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی، در زمینه کلیه دعاوی حقوقی و کیفری و خانوادگی به شرح زیر ارائه می نماید. ما دفتر وکالت هستیم و مالک و صاحب مجموعه یک وکیل دادگستری است و چنین نیست که مانند موسسات حقوقی یا دفاتر زیر زمینی موکل با یک فرد مواجه شود و در نهایت و پس از اعطای وکالت پرونده خود را در جای دیگری و در نزد فرد دیگری بیابد !!!!! اعضای دفتر وکالت ما تشکیل شده اند از وکلای جوان، پرانرژی و با تجربه و عمدتاً دارای سوابق تحصیلی در مقاطع حقوقی عالی. حسب تشخیص و ترجیح موکل امکان معرفی وکیل خانم و آقا در پرونده ها وجود دارد ولی در هر حال مسئولیت مدیر مجموعه به عنوان وکیل مسئول در تمامی پرونده ها پا بر جاست.

دعاوی حقوقی

ارائه خدمات حقوقی در زمینه کلیه دعاوی حقوقی و مدنی اعم از دعاوی مرتبط با املاک، اموال و قراردادها و روابط حقوقی بین افراد و اشخاص حقوقی

دعاوی خانواده

ارائه خدمات حقوقی در زمینه کلیه دعاوی در صلاحیت دادگاه خانواده (طلاق توافقی،طلاق یکطرفه،مطالبه مهریه،ممنوع الخروجی، حضانت و ملاقات فرزند و ....)

دعاوی کیفری

ارائه کلیه خدمات حقوقی در زمینه کلیه دعاوی کیفری و جزایی و دعاوی مرتبط با جرایم و مجازات ها از جمله کلاهبرداری،چک بلامحل،خیانت درامانت و.....

ایرانیان مقیم خارج

دفتر وکالت ما با داشتن سالها تجربه در زمینه انجام، پیگیری و مدیریت حقوقی دعاوی ایرانیان مقیم خارج آماده ارائه خدمات به این عزیزان می باشد.

دعاوی کار و اداری

ارائه خدمات حقوقی در زمینه کلیه دعاوی در صلاحیت مراجع اداری از جمله دعاوی بین کارگر و کارفرما و کمیسیون ها و مراجع حل اختلاف اداری و ......

دعاوی ناشی از ارث

دفتر وکالت ما با حضور وکلای متخصص املاک و اموال و قراردادها و دعاوی ناشی از ارث و وصیت تجربیات روشن و درخشانی در زمینه این قبیل دعاوی دارد.

دریافت وقت مشاوره حقوقی با ما

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حقوقی و اعطای وکالت به وکیل پایه یک دادگستری و جهت هماهنگی و دریافت وقت مشاوره حقوقی کلیک کنید.